9 Luty Międzynarodowy Dzień Pizzy - konkurs zdrapek!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy, który odbędzie się 9.02.2019 zapraszamy do wzięcia udziału w naszej wspaniałej loterii zdrapkowej! Do każdego zamówienia powyżej kwoty 20zł dodawane będą unikatowe losy. Każdy los wygrywa!
Zapraszamy

Regulamin konkursu zdrapek organizowanego przez Pizza Winchester z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy.
1. Organizatorem konkursu jest PSP s.c. przy ul. Ugorek 10, 31-456 Kraków, NIP: 945-217-69-72
2. Losy będą dodawane do każdego zamówienia o minimalnej wartości 20zł w dniu 9.02.2019, tj. w Międzynarodowy Dzień Pizzy. W przypadku złożenia zamówienia 9.02.2019 z wybranym przez Klienta innym terminem realizacji, losy nie będą wydawane.
3. Uprawnieni do otrzymania losów są wszyscy Klienci Pizzerii zamawiający telefonicznie, przez stronę www.pizzawinchester.pl, osobiście oraz przez portale pyszne.pl i pizzaportal.pl
4. Realizacja losów możliwa będzie w dniach 9.02.2019 - 30.06.2019.
5. Sposoby realizacji wygranych losów:
- zamówienie telefoniczne - chęć realizacji losu należy zgłosić osobie przyjmującej zamówienie. W przypadku dostawy bon zostanie zrealizowany w określonej strefie dostawy, po spełnieniu minimalnej kwoty zamówienia (20/30zł w zależności od strefy)
- zamówienie złożone przez naszą stronę internetową www.pizzawinchester.pl - chęć realizacji losu należy dopisać w uwagach/informacjach. W przypadku dostawy bon zostanie zrealizowany w określonej strefie dostawy, po spełnieniu minimalnej kwoty zamówienia (20/30zł w zależności od strefy)
- odbiór osobisty - chęć realizacji losu należy zgłosić osobie przyjmującej zamówienie. Brak minimalnej kwoty zamówienia, można zrealizować sam bon.
6. Zwycięski bon należy przekazać osobie dostarczającej zamówienie. Życzymy smacznych wygranych!