Pizza Kansas

PIZZA KANSAS

Pizza Kansas od wielu lat jest jedną z Waszych ulubionych kompozycji 🍕❤️

➡️ Pyszne, chrupiące ciasto wyrabiane ręcznie i leżakowane 24-48h 🥖
➡️ Autorski sos pomidorowy z włoskich pomidorów okraszony mieszanką ziół i naturalnych przypraw 🍅
➡️ Idealny, ciągnący i rozgrywający się ser to musi być prawdziwa mozzarella 🧀
➡️ Wyselekcjonowane kawałki soczystego boczku 🥓
➡️ Świetnie komponujące się z boczkiem równomiernie rozłożone kawałki kurczaka 🐤
➡️ Wyciskająca z nas łzy przy krojeniu aromatyczna cebula 🧅
➡️ Wyciskająca z niektórych z Was łzy przy jedzeniu ostra papryka jalapeno 🌶️
➡️ Całość okraszona zapiekanym sosem barbecue 😍

 

 

Tajemnicą naszej pizzy jest ciasto. Naturalne, bez żadnych dodatków polepszaczy, konserwantów, przeciwutleniaczy. Mąka, woda, sól, cukier i niewielki dodatek drożdży. Wszystko to w idealnych proporcjach, dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Leżakowane 24-48h, by po wypieczeniu stało się maksymalnie chrupiące.
Niezwykle istotnym elementem pizzy jest ser. W tym przypadku nie uznajemy kompromisów. Żadnych podrobek sera czy innych produktów seropodobnych. Jeśli pizza to musi być prawdziwy ser mozzarella!
Kolejnym ważnym składnikiem pizzy jest sos pomidorowy. Nasza autorska mieszanka z wloskich pomidorów i aromatycznych przypraw przypadnie do gustu wszystkim smakoszom. Jest tak wspaniały i naturalny, że możesz zamówić go również w pojemniku i użyć do pizzy lub innych dań domowych. W której pizzerii masz taką możliwość? W niewielu, dlatego, że najczęściej w pizzeriach stosowane są sosy z dystybutorów pełne konserwantów lub co gorsza ketchup. W Pizza Winchester sos pomidorowy jest świeży i bez konserwantów itp. Spróbuj, a od razu poczujesz różnice!
Różnice poczujesz równiesz na naszych wyselekcjonowanych spośród wielu dostawców składników. Dostawy produktów do najlepszej pizzerii w Krakowie przyjeżdżają 6 razy w tygodniu, dzięki czemu masz pewność, że nasze składniki są zawsze świeże. Co ważne - preferujemy pizzę "na bogato" - z dużą ilością składników. Powyższe zdjęcie przedstawia prawdziwą ilość składników jakie otrzymasz! Spróbuj, a przekonasz się, że było warto w Krakowie spróbować najlepszą Pizzę Winchester.
Pizza Winchester to przede wszystkim ludzie. Na naszej kuchni na jednej zmianie pracuje kilku pizzerów oraz kucharzy z pomocnikami. Jedna, dwie, dziesięć czy pięćdziesiąt pizz - nie ma problemu! Dzięki licznemu personelowi podejmiemy się każdego zamówienia! Wykonamy je wkładając serce w najkrótszym możliwym czasie. W Winchester wyznajemy zasadę, że pizza powinna dojechać maksymalnie ciepła. Korzystając ze specjalnych termicznych toreb nasi kierowcy jadą z pizzą w Twoim kierunku. Słyszałeś legendy jak to jeden kierowca bierze 5 zamówień i robi godziną pętle po mieście? W Winchester to niedopuszczalne! Więc złóż zamówienie, a nasz personel postara się jak najszybciej poskromić Twój głód!

--------------------------------------------------------------------------------------------

Pizza Kraków. Najlepsza restauracja i pizzeria na dowóz w Polsce w konkursie Best Restaurants Awards 2018! Najlepsza restauracja i pizzeria na dowóz w Krakowie w konkursie Best Restaurants Awards 2016, 2017, 2018 oraz 2019! Zamów przez internet, zapłać gotówką lub online! Dowozimy m.in. w rejony Wieczysta, Ugorek, Nowa Huta, Prądnik Czerwony, Grzegórzki, Dąbie, Czyżyny, Mistrzejowice, Żabiniec, Olsza, osiedle, Avia, Oświecenia, Dywizjonu 303, Kolorowe, 2 Pułku Lotniczego, Albertyńskie, Kościuszkowskie, Niepodległości, Na Lotnisku, Strusia, Wysokie, Bohaterów Września, Piastów, Tysiąclecia, Kombatantów, Złotego Wieku, ulica, Śliczna, Ostatnia, Mogilska, Lema, Sołtysowska, Galicyjska, Pszona, Fiołkowa, Ułanów, Nullo, Fabryczna, Cystersów, Cieślewskiego, Młyńska, Majora, Łepkowskiego, Siewna, Bociana, Miechowity, Brogi, Lublańska, Rakowcka, Strzelców, Powstańców, Dobrego Pasterza, Oficerskie, Dąbska, Reduta, Marchołta, Bajeczna, Widok, Zabłocie, Romanowicza, Grzegórzecka, Chałupnika, aleja Pokoju, aleja Jana Pawła II, aleja 29 listopada, KPT, Comarch, Życzkowskiego, Quattro, Capgemini, Tauron Arena. W ofercie pizza, frytki, jedzenie, napoje, piwo bezalkoholowe z dostawą. The best pizza delivery in Krakow. Food delivery in Cracov. Піца Краків. Die beste Pizza in Krakau